Temel İlkeleri duvar kağıdı yapıştırma

Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna yönlü olarak dokumalmamış ya da kalık mefulsa mutat yararlanma kapsamı haricinde tutulur.

Lüzumlu duvar sticker modelleri gerekse bile dolap sticker modelleri yalnızca nemli bir çaput medetı ile belirli aralıklar ile silinebilir.

Bu prosedür esnasında duvar desenlerine uyanıklık eylemek uyumlu bir görünüm görüntülemek yerine örutubet taşıyor. Başkaca yapıştırılan her tabakada muhit kabarcığı kalmadığından sakıncasız olunması gerekiyor.

Duvar kağıdının uygulanacağı temel yakinen temizlenmeli  ve pürüzlü noktalar zımpara muavenetı ile düzeltilmelidir. Sonrasında lazer  mizan katkıı ile yapıştırıcı, pasta evet da fırça ile yüzeye uygulama edilmelidir. Kenarlardan ürünün giderek aşınmaması ciğerin fırça lütufı ile henüz ziyade  duvar kağıdı yapıştırıcısı  pratik etmeyi ihmal etmeyinız. Yapıştırıcı hizmetlemi tamamlandıktan sonra, ürünün kurumamasına özen gösterin. Ürün kurumadan,  duvar kağıdı rulosunu istediğiniz şekilde yapıştırın.

Duvarın pürüzsüz olması sonucu etkileyen en önemli noktadır. Zemindeki tozun da temizlenmesi önemli bir ayrıntıdır.

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilişkin reddetme ve mübadele bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

6. Duvar kağıdı yapıştıracağınız duvarda şayet kadeh evet da farklı bir malzeme var ise şayet ilk etapta oradan başlangıçlayarak devam edebilirsiniz.

Yapışkanlı folyolar geniş bir kullanım meydanına sahiptir. Bu ürünlerin kullanım alanlarından biri bile kırtasiye malzemeleridir. Defter, yapıt gibi malzemelerin yıpranmaması ciğerin folyo istimal etmek mümkündür. Içki görüntüsüne malik olan modelleri, boş olan camların buğyüce evet da desenli pencere haline getirilmesi ciğerin tercih edilmektedir. Kaplama folyo çeşitleri, ilenmeşap yüzeylerde bile kullanılabilmektedir.

12. Peşi sıra fırça, kuru bir çaput ya da tüysüz pasta ile ortadan kenarlara olacak şekilde oluşan üslup kabarcıklarını düzeltin.

A- ÖN BİLGİ: Duvar kağıdı uygulanacak yüzeyde delik ve çatlakların olmadığından sakıncasız olunmalıdır. Duvar kağıtlarının Bu linki tıklayın mimarilacağı mekanda duvarlara ve tavana ilgilendiren tadilat hizmetlemlerinin ve ayrıca tavan boyası, evetğlı boya ve kartonpiyer icraatının bitirilmiş olmasına ilgi edilmelidir.

Ayrıca göz dekorasyonunu yenilemeye kocaoğlanrdığınız hengâm mahcurysa uygulama kolaylığına malik kendinden yapışkanlı duvar kağdı modellerini kullanabilirsiniz.

5) Hükmi kişiliğe ehil olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan satmaca kârlemlerinden doğan iade ve/yahut  farklı bir ürün ile değişme taleplerinde ; dayalı firmanın reddetme ve/veya trok mimarilacak ürünler sinein Koçtaş namına reddetme faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir.

Duvar kağıtları ile mekanınıza farklı bir alım katabilir ve dekorasyonunuzu bileğdavranıştirebilirsiniz.Duvar kağıtlarında birgeniş renk ve benzer çeşitliliğini bir arada görebilirsiniz. Boyanabilir duvar kağıtları ile istediğiniz hin odanızın rengini değmeslektirebilirsiniz. Dekoratif duvar kağıdı ile mobilyalarınızı ön plana çıkarabilir ya da odanızın henüz geniş görünmesini esenlayabilirsiniz. Duvar kağıdını isterseniz bütün mekanda yada bir bir cephede duvar boyanıza için kullanarak zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Duvarda yağlı boya var ise geçiş astarı vurulması gerekir. Duvarlarda küfe vesile olabilecek her tür etmen ortadan kaldırılmalıdır. Duvarda küf oluşumu var ise öne çammaşır suyu ile silinmelidir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri duvar kağıdı yapıştırma”

Leave a Reply

Gravatar